change language

ajem stories - to my

ajemstories aboutajemstories about

Fotografia ślubna składa się dla nas przede wszystkim z Was. Naszym głównym celem jest pokazać prawdę, nieudawane, szczere emocje, bliskość, ciepło, wzruszenie. Zarówno w fotografii jak i filmie, każdy ślub traktujemy indywidualnie, nie drygujemy, nie ustawiamy, nie skupiamy się na dokumentowaniu schematów, ale na oryginalnym podejściu, wyłapywaniu chwil i gestów, które naprawdę mają znaczenie.

ajemstories aboutajemstories about

Pracując, staramy sie pozostawać na tyle niewidoczni na ile się da, nie zwracać na siebie uwagi, tak aby ludzie wokół nas zachowywali się naturalnie. Czasem wygłupiamy się z dziećmi, albo żartujemy z babcią, chcemy poznać Was i Waszych bliskich, aby lepiej opowiedzieć Waszą historię. Chcemy uwiecznić Wasz dzień w taki sposób aby oglądając zdjecia czy film czuło się te emocje i panującą tego dnia atmosferę. Bez stereotypów i powielania, ale celebrując Wasze ważne chwile.

ajemstories aboutajemstories about

Uwielbiamy podróżować, google mówi, że co roku okrążamy kulę ziemską przynajmniej raz i już umiemy, w końcu, pakować się do podręcznego. Na sesje plenerowe najczęsciej namawiamy Was na podróż, bliższą lub dalszą, wspólne odkrywanie nowych miejsc, miast, plaż, krajobrazów, knajp. Mamy teorię, że podróżując stajemy się częścią innego miejsca, otwieramy się, widzimy siebie i innych szerzej, rozumiemy bardziej. A oprócz zdjęć z sesji w podróży, pozostają Wam jeszcze wspomnienia ożywające za każdym razem kiedy będziecie je oglądać.

ajemstories aboutajemstories about

W czasie wolnym dla odmiany fotografujemy. Chodzimy po miastach i ćwiczymy się w patrzeniu na ludzi, sytuacje, siebie nawzajem. Marzena lubi kwiaty i ambitnie wierzy, że uda jej się kiedyś nie zabić wszystkich roślin w domu. Adam lubi grać na gitarze, spędzać długie godziny w internetach i szaleć na rowerze. Przede wszystkim lubimy tez lato, ciepło i słońce. I jeszcze żartować, pizzę i tajskie, sarkazm, kawę, filmy i sernik.
Gdyby tego było mało — organizujemy także alternatywne targi ślubne Off Wedding. Każdego roku staramy się, by targi ślubne łódź i targi ślubne warszawa były na naszej mapie rzeczy do ogarnięcia!

ajemstories aboutajemstories about

zobacz nasze reportaże

Jesteśmy członkami ISPWP Międzynarodowego Stowarzyszenia Profesjonalnych Fotografów Ślubnych. W 2019 roku zostaliśmy wytypowani na liście TOP100 fotografów ślubnych na świecie. W 2018 zajęliśmy 1 miejsce w konkursie prestiżowego Rangefinder Magazine w kategorii Fotografia Rodzinna. Nasze ślubne zdjęcie zostało również wyróżnione w magazynie jako ślubna fotografia dnia. Nasze prace były wielokrotnie publikowane na stronie dla fotografów ślubnych LooksLikeFilm. Jeden z naszych reportaży ślubnych był pokazany na blogu Boho Weddings, prezentującym najpiękniejsze śluby boho z całego świata.
To my fotografowie z Łodzi choć czasem z Warszawy.
Przygotowaliśmy także poradnik o co zapytać fotografa ślubnego, a także kilkuporadnik ślubny, który pomoże się odnaleźc w gąszczu spraw związanych z organizacją ślubu i wesela.
A może chcesz zobaczyć jak oddajemy nasze prace? Na pewno chcesz.rangefinder rangefinder llf top 100 ispwp top 100 ispwp top 100 looks like film boho weddings ispwp