look Martyna i Lalit, cudowna, mądra para. A ich wesele? Pachnące ciepłymi, świeżymi pączkami.
Z cudowną atmosferą, szaloną zabawą integrująca rodziny i znajomych, uśmiechem, radością, bliskością.
Uroczystość w plenerze i imprezę weselną zorganizowała niezastąpiona Kasia z Your Perfect Wedding. Restauracja Dworek Zielińskich w Łodzi, leży w cichym miejscu, w otoczeniu starych, wielkich drzew, a wyjście z imprezowego namiotu prowadzi na pomost nad stawem. Sprawia to świetny klimat, szczególnie latem, kiedy podczas ciepłych wieczorów można korzystać z uroków natury i część imprezy urządzić na powietrzu. Albo, tak jak Martyna i Lalit, zorganizować na pomoście swój symboliczny ślub. W dodatku, postanowili zrobić to tuż po zachodzie słońca, w blasku księżyca, gwiazd i delikatnych światełek. W dodatku, zrobić to inaczej niż standardowo, czyli dopiero po uroczystym obiedzie. Najpierw chcieli się pocieszyć z wszystkimi swoimi gośćmi, zjeść pyszny obiad i zrelaksowani zaprosić wszystkich na pomost aby byli świadkami ich uroczystej przysięgi. Z pewnością, był to jeden z absolutnie oryginalnych i przepięknych ślubów, w jakich mogliśmy uczestniczyć.
Jeśli ktoś musi przestrzegać diety to ciężko byłoby mu się powstrzymać na tej imprezie. Słodki stół od firmy Pączek i Spółka, składający się z kilkunastu rodzajów świeżych pączków, kokosanek, wafelków, sprawił, że cała impreza pachniała tak, że miało się ochotę wszystko schrupać. Oprócz cudownego zapachu, niesamowitego smaku, była tez uczta dla oczu. Dekoracje od najlepszych Mybigday, soczyste czerwone i różowe peonie, herbaciane róże, złote świeczniki i inne drobne elementy cudownie skomponowały przyjęcie, a oświetlenie z firmy Light me - dekoracja światłem tylko dopełniło całości. Na weselu było także sporo akcentów indyjskich, z kraju pochodzenia Pana Młodego. Goście bawili się przy tradycyjnej muzyce indyjskiej, z towarzyszeniem bębnów, a jako podziękowanie wszyscy otrzymali od Pary Młodej prezenty przywiezione prosto z Indii, czyli małe słonie na szczęście.
Ślub w plenerze • Wesele w restauracji Dworek • Wesele w Dworku Zielińskich w Łodzi • Wesele polsko-indyjskie •
Kamil KozińskiZ Martyną chodziłem razem do klasy w liceum. Fajnie się ogląda swoich starych znajomych w tej przepięknej scenerii i w jakże niezwykłej okoliczności. Fajnie uchwyciliście klimat imprezy i miejsca.
Szymon ZawadzkiZawsze wydawało mi się, że osoby z zagranicy bawią się lepiej niż polacy, ale ten reportaż pokazuje, że my również potrafimy się bawić! Zdjęcia pod lampkami na molo najlepsze ????
Wojciech BalczewskiSztos materiał. Na tym materiale widać, że wszyscy super się bawili.
Michał KrawczyńskiPiękne zdjęcia. Mieszanka kulturowa , kolorystyczna. Wyszło świetnie. Brawa
Rafał OsińskiTeż fotografowałem wiele wesel hinduskich - dzięki za wspomnienia
Łukasz GodulaŚwietny reportaż, fajnie ogląda się te lekkie kadry. Gratulacje za pomysł.
Kamil BłaszczykRewelacyjny klimat ceremonii :O
Grzegorz Klimatyczny reportaż, przepiękni młodzi no i przede wszystkim ogląda się ten materiał z wielkim zaciekawieniem, co będzie na kolejnej klatce!
FotografMega!
FotografŚwietne kolorki, robią robotę. Reportaż super.
Michał Jasiocha FotografBardzo fajne repo, fajnie się oglada takie multikulturalne śluby!
Fotograf Ślubny KatowiceKiller shot! Fajna historia! Jestem na TAK!
MichałBardzo fajny, niecodzienny reportaż :)
MS Photo DesignPiękne :)
Fotograf ChrzestŚluby międzynarodowe pozwalają poznać kulturę ludzi inną niż Polska i trzeba z niej brać wszystko dobre czego brakuje nam Polakom, Pozdrawiamy
MarekPiękne, klasyczne kadry, które wiecznie będą aktualne i świeże!
FilmowiecRewelacja! Klasa sama w sobie.
PatrycjaŚwietne. Wyjątkowa Para i niesamowite ujęcia :)
Adam
Ciekawy ślub i piękne zdjęcia. https://garbulski.pl/
podoba się? daj nam o tym znać :)