change language

ajemstories logo
zarezerwuj nasz duet na swój ślub

Rockowa sesja na warszawskiej pradze

Rockowa sesja na warszawskiej pradzeRockowa sesja na warszawskiej pradzeRockowa sesja na warszawskiej pradzeRockowa sesja na warszawskiej pradzeRockowa sesja na warszawskiej pradzeRockowa sesja na warszawskiej pradzeRockowa sesja na warszawskiej pradzeRockowa sesja na warszawskiej pradzeRockowa sesja na warszawskiej pradzeRockowa sesja na warszawskiej pradzeRockowa sesja na warszawskiej pradzeRockowa sesja na warszawskiej pradzeRockowa sesja na warszawskiej pradzeRockowa sesja na warszawskiej pradzeRockowa sesja na warszawskiej pradzeRockowa sesja na warszawskiej pradzeRockowa sesja na warszawskiej pradzeRockowa sesja na warszawskiej pradzeRockowa sesja na warszawskiej pradzeRockowa sesja na warszawskiej pradzeRockowa sesja na warszawskiej pradzeRockowa sesja na warszawskiej pradzeRockowa sesja na warszawskiej pradzeRockowa sesja na warszawskiej pradzeRockowa sesja na warszawskiej pradzeRockowa sesja na warszawskiej pradzeRockowa sesja na warszawskiej pradzeRockowa sesja na warszawskiej pradzeRockowa sesja na warszawskiej pradzeRockowa sesja na warszawskiej pradzeRockowa sesja na warszawskiej pradzeRockowa sesja na warszawskiej pradzeRockowa sesja na warszawskiej pradzeRockowa sesja na warszawskiej pradzeRockowa sesja na warszawskiej pradzeRockowa sesja na warszawskiej pradzeRockowa sesja na warszawskiej pradzeRockowa sesja na warszawskiej pradzeRockowa sesja na warszawskiej pradzeRockowa sesja na warszawskiej pradze

Dawid MazurPrzefantastyczne! Kolory i ich soczystość idealnie tu pasują. Nad koncepcja nie będę się rozwodził bo jest równie nieziemska i chciałbym coś takiego kiedyś zobaczyć u siebie. Gratulacje!

KasiaMogłabym oglądać więcej o więcej! Jest moc!

SylwiaCZADOWE ! Świetna sesja, stylówka , no każdy szczegół dopracowany. Jestem pod wrażeniem :)

MagdalenaŚwietnie wykonana sesja - dbałość o najdrobniejszy detal, cudne kolorki. i rzeczywiście... wszystko nietypowe ;) :)

Sebastian Wilczek16 zdjęcie headbanging :) m/

podoba się? daj nam o tym znać :)


wyślij komentarz