ajemstories logo


nasze nagrody

W 2019 roku zostaliśmy wyróżnieni na liście 100 najlepszych fotografów Międzynarodowego Stowarzyszenia Profesjonalnych Fotografów Ślubnych ISPWP, którego jesteśmy członkami . W 2018 zajęliśmy 1 miejsce w konkursie prestiżowego Rangefinder Magazine w kategorii Fotografia Rodzinna. Nasze ślubne zdjęcie zostało również wyróżnione w magazynie jako ślubna fotografia dnia. Nasze prace były wielokrotnie publikowane na stronie dla fotografów ślubnych LooksLikeFilm. Jeden z naszych reportaży ślubnych był pokazany na blogu Boho Weddings, prezentującym najpiękniejsze śluby boho z całego świata.

zankyou rangefinder rangefinder llf top 100 ispwp top 100 looks like film boho weddings ispwp

Emocje, momenty, chwile. Okamgnienie.

To w sercu podejmujemy większość decyzji. Opowiadając kadrami Wasze historie patrzymy sercem.

fotografia ślubna | film ślubny

Bez względu na to, czy planujecie ślub w stodole, z wiankiem na głowie, sielski i rustykalny czy wolicie skromną elegancję w minimalistycznym stylu, czy może zamiast wesela ognisko dla znajomych – najważniejsze abyście tego dnia byli sobą i cieszyli się każda jego chwilą. My zatrzymamy ten najpiękniejszy dzień dla was na zawsze, tak aby te małe ulotne chwile, wzruszające emocje trwały dłużej niż jeden dzień i abyście wy i wasi bliscy mogli wracać do nich niejednokrotnie.
Fotograf ślubny to nasza praca marzeń. Uwielbiamy obserwować miłość, radość, czułość i spełnianie marzeń Waszych. Przez ten jeden dzień doświadczamy tylu emocji, które chemy zatrzymać dla Was na zawsze, śmiejemy się z Wami i płaczemy ze wzruszenia, opowiadając Waszą historię również stajemy się jej małą częścią, za co bardzo dziękujemy.
Reportaż ślubny zawsze staramy się zaczynać od przygotowań. To właśnie ten moment dnia, który w wielkim chaosie wydarzeń umyka Waszej uwadze. Detale, gesty, uśmiechy. Początek historii, kolejnego etapu, wprowadzenie do pozostałych wydarzeń. Przy okazji wy przyzwyczaicie się do naszej obecności, a my natomiast uczymy się Waszych reakcji by w ciągu dnia móc przewidzieć i uchwycić kluczowe momenty. Podczas uroczystości oraz składania życzeń wiele dzieje się za Waszymi plecami lub tuż obok. To nieopisane uczucie zobaczyć reakcje pary na fotografie, które zawierają chwile niedoświadczone lub stłumione stresem. Łzy rodziców podczas przysięgi, śmiech i rozmowy gości, spojrzenia wyrażające więcej niż słowa. Jeśli tylko znajdziemy wolną chwilę w dniu ślubu chętnie porwiemy Was na krótką sesję portretową. Spędzicie wówczas parę chwil sam a sam, a my wykonamy spokojne, naturalne portrety.
Poza reportażami ślubnymi uwielbiamy robić sesje fotograficzne ślubne, narzeczeńskie czy rodzinne. Zawsze chcemy aby taka sesja była dla nas wszystkich wycieczką, przygodą, wspólnym odkrywaniem nowych lub ulubionych miejsc i pokazaniem Waszych uczuć i przede wszystkim Was, a nie udziwnionych póź, dlatego ważne jest dla nas abyście byli zrelaksowani i dobrze się bawili.